Wybrane prace


Gongs

"Dear friends of the Gong, We would like to introduce you to our series of gongs, created by the joined forces of Tone of Life (Tom Soltron Czartoryski) and Sona Sound (Johannes Heimrath), and share with you this new look and sound of these hand crafted SilverNickel Gongs."

PCPM

Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej jest organizacją humanitarną, co oznacza, że pomaga wszystkim bez względu na pochodzenie, kolor skóry lub wyznanie, dbając o to, aby jego działania na miejscu nie pogłębiały lokalnych napięć.

Nowe Projekcje

Serwis w przygotowaniu

De Mono

Oficjalna strona internetowa zespołu. Realizacja dla Zaza Media.

Tone of Life

Offering Concerts, Gong Baths, all night Gong Puja, Group Yoga Classes, One to One Yoga, Singing Bowl Massage, Sound Healing sessions and Healing Ceremonies with Natures Medicine all around the world.

Radio

Strony internetowe dla czterech stacji radiowych: Radio 90, Radio Jura, Radio Gra Wrocław, Radio Gra Toruń...

Otawa Group

Otawa Group oferuje szeroki zakres szkoleń zamkniętych, otwartych i outdoorowych, badania rynku i opinii społecznej, ewaluacje oraz doradztwo biznesowe. Działa na rynku szkoleniowo-badawczym już od 1997 roku.

Pow. Wodzisławski

Powiat Wodzisławski znalazł się wśród ponad trzystu powiatów ziemskich obejmując pięć gmin wiejskich: Marklowice, Mszana, Gorzyce, Godów i Lubomia i cztery miasta: Wodzisław Śląski, Rydułtowy, Radlin, Pszów. Położony jest w południowo-zachodniej części województwa śląskiego.

Pow. Dzierżoniowski

Powiat dzierżoniowski leży na Przedgórzu Sudeckim. W związku z tym rzeźba terenu jest zróżnicowana – od równinnej do górskiej. Na jego terenie znajdują się część nizinna (Kotlina Dzierżoniowska), wyżynna (Wzgórza Bielawskie, Krzyżowe, Gilowskie i Łagiewnickie) oraz górska (Góry Sowie i masyw Ślęży)...

Foto Wengerski

"Pasja fotografowania towarzyszy mi od kilku lat, w końcu to co do tej pory było wielkim hobby, stało się również sposobem na życie. W ostatnim czasie największe doświadczenie zdobyłem w fotografii koncertowej i sportowej, ale bliskie są mi również sesje dziecięce, rodzinne, portretowe, plenerowe."

Tone of Life - Druk

Katalog produktów i papier firmowy Tone of Life...

PCPM Grafiki

Prace graficzne dla Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej